KamvPraze.cz
A MANO - Chráněná dílna

Jednodenní kurz bubnování

Jednodenní kurz skupinového bubnování neboli bubnování v kruhu se bude odehrávat na základně Serafinu, na Magistrů 252/4, Praha 4 pod vedením facilitátora Petra Šušora.

Kurz je určen všem a není podmíněn žádným hudebním vzděláním.
Bubnovat totiž může každý.

Co vás na jednodenním bubnování konkrétně čeká? Povídání o bubnech, vyzkoušení si nejrůznějších nástrojů, náhled do techniky hraní, bubnovací rozcvička, seznámíte se s rytmikou, naučíte se naslouchat rytmům v sobě i kolem sebe a odnaučíte se bát projevit to, co cítíte. Kromě toho všeho si báječně odpočinete a poznáte nové lidi, kteří stejně jako vy chtějí objevit nové (nebo možná jen zapomenuté a hodně staré) schopnosti, které v sobě nosíme.

Co s sebou budete potřebovat: jen pořádnou svačinu, protože s pauzou na oběd se nepočítá. Hudební pomůcky vám zapůjčíme na místě!

Při příznivém počasí si zabubnujeme i pod širým nebem!

Cena: 900 Kč
Na tento kurz můžete uplatnit poukázky Sodexo, Chèque Déjeuner a Edenred. Při platbě poukázkami uveďte tuto skutečnost v elektronické přihlášce do kolonky „poznámka“.
Začátek a konec kurzu: 10:30 hod - 16:00 hod bez pauzy na oběd

Termíny: Skupinové bubnování

Bohužel, zatím nejsou naplánované žádné termíny.

Zaregistrujte svůj e-mail k automatickému zasílání informací o nových termínech. V momentě vypsání termínu bude okamžitě odesláno upozornění na zadaný e-mail.

*E-mail 
Váš tip pro lokalitu  
1 + 1 =

Sledování termínů můžete kdykoliv zrušit odkazem v e-mailu.