KamvPraze.cz
A MANO - Chráněná dílna

Podvečerní bubnování

Máte chuť to zkusit nebo si jen před víkendem trochu „vyčistit hlavu? Přijďte na ochutnávku bubnování! Přijďte si vyzkoušet, co s vámi bubnování udělá, možná pak nebudete už hned tak chtít přestat.

Bubnování je pravděpodobně nejstarší forma mezilidské komunikace, je staré jako lidstvo samo. Rytmus má v sobě každý.  Při skupinovém bubnování jde o to, jak vlastní rytmus sladit s rytmem ostatních lidí. Skupinové bubnování vám pomůže najít společný rytmus a užít si tak jedinečný prožitek a zároveň se úžasně uvolnit, protože má velmi pozitivní vliv na lidskou psychiku a dokonce i na fyzickou stránku - zmírňuje stres, propojuje pravou a levou hemisféru a snižuje krevní tlak. Znáte lepší začátek víkendu?

Přesvědčte se o tom sami v naší fotogalerii.

Náš facilitátor se jmenuje Petr Šušor a vzkazuje vám:

Ťukáte si při čekání prsty o stůl? Cvakáte propiskou do pomyslného rytmu nebo si podupáváte na hudbu z rádia a přitom si myslíte, že nemáte rytmus? Takže zpráva pro vás: rytmus má každý, komu tepe srdce, jen ho musíte probudit a naslouchat mu!“

Cena: 450 Kč
Na tento kurz můžete uplatnit poukázky Sodexo, Chèque Déjeuner a Edenred. Při platbě poukázkami uveďte tuto skutečnost v elektronické přihlášce do kolonky „poznámka“.
Místo konání: Serafin,Magistrů 4 Praha 4
Průběh: od 17:30 hod do 19:30 hod

Termíny: Podvečerní bubnování

Bohužel, zatím nejsou naplánované žádné termíny.

Zaregistrujte svůj e-mail k automatickému zasílání informací o nových termínech. V momentě vypsání termínu bude okamžitě odesláno upozornění na zadaný e-mail.

*E-mail 
Váš tip pro lokalitu  
1 + 1 =

Sledování termínů můžete kdykoliv zrušit odkazem v e-mailu.