KamvPraze.cz
A MANO - Chráněná dílna

Celodenní zpívání si

Jste po základním  kurzu Zpěvu?

Nebo si zpíváte doma,často, rádi a ostatní o vás tvrdí, že zpívání vám jde a váš hlas ladí?

Nemáte čas pravidelně se účastnit sboru?

Chybí vám zpěv?

Tak neváhejte, toto je přesně ono.

Právě pro vás je  určen náš nový projekt, který vám nenahrazuje sbor v pravém slova smyslu, ale umožní vám setkat se několikrát do roka se stejně naladěnými lidmi, kteří mají chuť zazpívat si, zdokonalit se a ještě k tomu v jeden den zažít minikoncert na (ne)tradičním místě.

Ano, čtete správně a to vše v jeden den. Poslouchali jsme vás, jaké jsou vaše dojmy po vánočním koncertu a dostali jsme jasnou odpověď: "Nechceme čekat na ten krásný pocit zpívat před publikem až do vánoc. Chceme se scházet i během roku a zazpívat si před lidmi."

Proto tedy Zpíváni si.

Během tohoto pěveckého workshopu si zažijete, jaké to je, vybrat si ráno píseň z nabídnutého seznamu, zkonzultovat volbu s lektorkou a nacvičit si písničku se sborovou podporou vašich kolegů a kolegyň. Večer pak bude probíhat minikoncert pro vaše blízké, známé a přátele v domluvené kavárně nebo hospůdce. Odměnou vám bude nejen setkávání se, ale i váš zážitek ze zpěvu před publikem a obdiv vašich přátel.

Cena: 850 Kč


Na tento kurz můžete uplatnit poukázky Sodexo, Chèque Déjeuner a Edenred. Při platbě poukázkami uveďte tuto skutečnost v elektronické přihlášce do kolonky „poznámka“.


Termíny: Celodenní zpívání si

Bohužel, zatím nejsou naplánované žádné termíny.

Zaregistrujte svůj e-mail k automatickému zasílání informací o nových termínech. V momentě vypsání termínu bude okamžitě odesláno upozornění na zadaný e-mail.

*E-mail 
Váš tip pro lokalitu  
1 + 1 =

Sledování termínů můžete kdykoliv zrušit odkazem v e-mailu.